Ağır,tonajlı,hassas taşımacılık alanlarında uzmanlaşmaktır.
LOJİSTİK
TAŞIMACILIĞI
Karayolu
Tüm gönderilerinizi 10000 m² kapalı alanda muhafaza etmekteyiz.
DEPOLAMA

AK LOJİSTİK

Ankara'dan İstanbul'a ve İstanbul'dan Ankara'ya günlük ortalama 400 ton ve 14.000-15.000 parça yükün ortalama 30 kamyon kapasite ile yükleme boşaltma ve dağıtımı gerçekleştirmektedir.

 Gece vardiyası ekibi ile İstanbul'dan yol yasağından önce çıkıp Ankara'ya gelen araçlar boşaltılmak üzere saat 04:00 de peronlara alınarak Şehiriçi servis araçlarına yüklenirler. Sabah vardiyasında gelen ekibimiz tarafından, yol mesafelerine bağlı olmak kaydı ile saat 08:45 ile 09:00 arasında yükleri müşterilerimize ulaştırmamız sağlanır. Tüm birimlerdeki toplam 30 adet Şehiriçi dağıtım-toplama servis araçları ve birimlerdeki toplam 102 çalışanı ile komplike taşıma faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

devamı

Akreditasyon

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

AK LOJİSTİK

17 Yılda Sayılarla Ak Lojistik

301690

ZİLE BASTIK

3915872

KM YOL KATETTİK

62641310

PAKET TAŞIDIK

Hizmetlerimiz

Lojistik kelimesi askeri bir terim olarak 1900'lü yıllarda ilk olarak Albay Brooke Baker (ABD) tarafından kullanılmıştır.

Artan rekabet, global pazarlarda yer alma hedefleri şirketlerin ana işlerine odaklanmalarına yol açmıştır.Ana işlerinin dışında kalan fakat rekabette belirleyici öneme sahip tedarik doğmasına neden olmuştur.

Sirketimizin depo hizmeti anlayisi mevcut depolarindan faydalandirmanin yani sira, ihtiyaçlariniz dogrultusunda gerekli sistemi kurup gerekli yatirimlari yaparak size özel hizmetleri gelistirmektir.

Yurt içinde çalıştığımız bölgelerde donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz. Komple kamyon taşımacılığı , hem şehir içi hem de şehirler arası hizmeti veriyoruz.

Araç tedarikini ilk elden yaparak müşterilerine maliyet avantajı sağlıyor, anlaşmalı nakliye tedarikçileri ve ülke genelindeki ofislerimiz sayesinde yük taşımalarımızı başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Kongre ve Organizasyon malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, Kongre veya Organizasyon yerinde stant malzemelerinin kurulumu dikkatle ve titizlikle yapılır.

Proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır.

AK LOJİSTİK

AK LOJİSTİK TAŞIMACILIK VE ÖZEL ANTREPO TİCARET A.Ş.


İkitelli 

Mahmutbey Mah.Taşocağı Cad.No:26 Bağcılar / İSTANBUL 


İKİTELLİ BİRLİK NAKLİYAT 

İkitelli OSB Hürriyet Bulvarı No 62 Başakşehir / İSTANBUL 


Orhanlı

Anadolu Mah. Kanuni Cad. Garaj içi depo No:12-13 Orhanlı / İSTANBUL 


Zeytinburnu 

Nakliyeciler Sitesi 5. Blok No:503/A Zeytinburnu / İSTANBUL 


Ankara

Turgut Özal Bulvarı Samyeli Sok NO:10 İskitler ANKARA